عاطف مشعل سفیر افغانستان در پاکستان، قبل از ظهر روز گذشته ۱۲ قوس ۱۳۹۷، با استاد سرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری اسلامی افغانستان دیدار کرد.
آقای مشعل نسبت به اولویت های مأموریت خود در پاکستان مبنی بر گسترش همکاری های دوجانبه بین افغانستان و پاکستان به معاون رئیس جمهور گزارش داده و در مواردی نیز خواستار هدایت و رهنمایی های معاون رئیس جمهورگردید.
متقابلا استاد دانش مأموریت آقای مشعل را به عنوان سفیر افغانستان در پاکستان با توجه به شرایط و اوضاع جاری کشور و منطقه با اهمیت خواند.
وی به توجه جدی نمایندگی سیاسی افغانستان در اسلام آباد به گسترش همکاری‌های متقابل بین دو کشور به خصوص در زمینه مبارزه با افراط گرایی، توسعه همکاری تجاری و اقتصادی، به نتیجه رسیدن مذاکرات صلح و سایر موضوعات موردعلاقه دولت افغانستان، تأکید ورزید.
معاون رئیس جمهور گفت که سفارت افغانستان در پاکستان می تواند در زمینه توسعه روابط متقابل بین کابل و اسلام آباد در سایه پالیسی و سیاست خارجی دولت نقش اثر گذار و مؤثر داشته باشد.
آقای مشعل به تازگی به عنوان سفیر افغانستان در پاکستان مقرر شده است و استاد دانش در این دیدار برای آقای مشعل در انجام مأموریت جدید وی آرزوی موفقیت کرد.

اشتراک گذاری